15 червня – Всесвітній день вітру. Разом з WindEurope до #GlobalWindDay співачка Руслана представила нове музично-соціальне 4-хвилинне відео "Wind Energy. Endless".

Читайте також: Руслана влаштувала арт-перфоманс у Чорнобилі: фото

І це не лише всесвітня прем’єра, а й відеоіновація. "Ми віднайшли, як показати потенціал енергії вітру та популяризувати чисту енергію для майбутнього!" – кажуть автори проекту.

Це відео сьогодні має побачити якомога більше людей у світі! Пересилайте один одному, щоб отримати енергію вітру! Це відео – know-how!
– закликає Руслана та її команда.

До слова, у відео використаний фрагмент нової пісні "Wind Song AU", прем’єра якої за тиждень відбудеться у німецькому місті Бонн.

Робота над відео тривала у період з квітня по травень 2019 року, зйомки відбувалися у Каховці Херсонської області на території вітропарку “Новотроїцький”.

Протягом року WindEurope разом з УВЕА мають наміри зробити серію музичних видовищних арт-перформенсів, щоби показати вітроенергетику, яка є одним з ключових відновлюваних чистих джерел планети, популяризувати її та "зробити використання Енергії Вітру не просто новітньою технологією, але й Новою Культурою Енергії".

Унікальне інноваційне відео від Руслани:

• Автор ідеї та продюсер: Руслана у співпраці з WindEurope, УВЕА та "Vindkrаft. Ukraine"
• Режисер: Георгій Дергачов
• Звукорежисер: Олександр Ксенофонтов
• Оператор: Сергій Князєв та Олександр Дячишин
• Розробка дизайну: Євген Мальчик
• Створення саундтреку: Руслана з використанням фрагментів пісні “Au”, створеної у співавторстві з Андрієм Оніскевичем

Слухайте та дивіться також: Гурт KAZKA презентував пісню, яка може перевершити успіх "Плакала"