Відверто про свій роман з Ріанною артист розповів в ефірі популярного шоу The Shop, передає People.

Як відомо, у серпні 2016 року Дрейк зізнався, що мав почуття до барбадоської співачки ще з 22 років. Згодом зірки почали зустрічатись, а їх стосунки стали найбільш обговорюваною темою в ЗМІ. Дрейк та Ріанна не приховували своїх почуттів, часто з'являлись на публіці, демонструючи ідилію. Однак невдовзі артисти несподівано оголосили про розрив.

Читайте також: Репер Дрейк здійснив мрію важкохворої дитини: зворушливе відео

Життя іноді дає нам важкі уроки. Наприклад, колись всі говорили про мої неймовірні стосунки з Ріанною. Це й правда було прекрасно, але зараз цієї казки немає. Все зруйновано,
– заявив Дрейк.

Артист відмовився називати причину розставання з Ріанною, однак зазначив, що мав дуже серйозні наміри. За його словами, він хотів освідчитись зірці та створити з нею сім'ю.

Вже вкінці 2016 року співачка почала зустрічатись з мільярдером Джамілем Хассаном, з яким згодом завершила роман. Сам Дрейк досі не одружився. Попри це артист нещодавно став батьком: порно-акторка Софі Брюсса народила хлопчика від співака. І хоч з мамою малюка Дрейк не дуже ладнає, проте від сина репер не має наміру відмовлятись.

"Все, що я раніше знав, було зі слів мого батька. Але коли я сам став батьком, зрозумів, що це абсолютно неймовірне почуття. Тепер я краще розумію свою маму, її терпіння і безумовну любов до мене", – розповів Дрейк.