Після успішних виступів на фестивалі у Львові, музиканти гурту врешті вирішили зробити приємний сюрприз і столичним прихильникам. Під час концерту лідер гурту, Кріс Корнер разом з колегами по сцені презентують програму своєї нової, четвертої за рахунком платівки "Volatile Times" та однойменний сингл, що вийшов 23 вересня. Не обійдеться, звісно, і без старих хітів.

У своїх побажаннях, кажуть організатори концерту - учасники IAMX не надто вибагливі. Серйозні прохання стосуються хіба що сцени та звуку, адже музиканти - планують вразити енергійним виступом та незабутнім світловим та відеошоу. Є у райдері умови й щодо гостей концерту.

“Для нас було цікаво те, що ця група абсолютно не куряща. Вимога в тому, що в 10 метрів від сцени ніхто - ні техперсонал, ні співробітники залу не повинні курити, не повинно бути банерів, які б пропагували куріння. Тому будемо слідкувати за тим, щоби на сцені і за сценою ніхто не курив”, - каже співорганізатор концерту Оксана Васильєва.

В Києві музиканти пробудуть кілька днів, і, можливо, навіть знайдуть час, аби поспілкуватися з шанувальниками. Виступ IAMX запланований на 22 жовтня.