Якщо Леді Гага і Бредлі Купер пішли додому без статуеток в акторських категоріях, то їхній вихід на сцену з хітом Shallow відзначився чи не найбільше. Варто додати, пісня перемогла в номінації "Найкраща пісня". Шанувальники, які стежать за церемонією Оскар-2019 не могли не помітити "хімію", яка виникла між знаменитостями. Тому бурхливі обговорення щодо їхнього виступу підривають мережу.

Читайте також: Леді Гага та Бредлі Купер зірвали овації чуттєвим виступом на Оскарі-2019

Попри те, що на церемонії нагородження разом з Бредлі Купером була присутня його супутниця Ірина Шейк, він доволі відверто фліртував із Леді Гагою на сцені. Голлівудський актор підійшов до співачки і сів поруч за рояль, на якому вона грала, обіймаючи її за талію. Після чого Леді Гага притулилася до його обличчя і зворушливо підняла на нього погляд. Прихильники зірок почали активно обговорювати поведінку Бредлі Купера, адже, за їхніми словами він поводився так, ніби забув, що в залі присутня його кохана.


"Леді Гага і Бредлі Купер одружаться..." / Скріншот з Twitter


"Леді Гага розірвала свої заручини, тому що вона секретно закохана в Бредлі Купера...
Очевидно. Моя думка" / Скріншот з Twitter"Я впевнено вірю, що заручини Леді Гаги розірвано, тому що вона закохана у Бредлі Купера
і ніщо не зможе переконати мене" / Скріншот з Twitter

В мережі поширили чимало знімків і скріншотів з виступу Леді Гаги і Бредлі Купера, де вони ніжно обіймаються і неоднозначно дивляться один одному у вічі.


Дивитися виступ Леді Гаги і Бредлі Купера на церемонії Оскар-2019: відео