У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Для кожної людини це свято особливе, адже всі українці з трепетом згадують свої шкільні роки. Винятком не стала і співачка Джамала, яка згадала своє дитинство.

Читайте також: А ти точно з України? – як Джамала здивувала американських музикантів

"Мені з вчителями дуже щастило. Зустрічалися педагоги, які знаходили влучні слова, допомагали професійно зростати, мудрішати. З вчителем, як і з кожною людиною, що трапляється на життєвому шляху, ви або знаходите спільну мову, або ні. Мені здається, не буває поганих педагогів, є ті, які тобі не підходять. В мене були вчителі, які потрапляли прямо в серце. Як мій педагог з консерваторії Наталя Олексіївна Горбатенко. Я пишаюся нашою дружбою, нашим спілкуванням, вона стала для мене другою мамою", – розповіла Джамала.

Окрім цього, зірка зазначила, що бути педагогом – далеко не просто. За словами Джамали, іноді важка праця вчителів непомітна, а її вплив на дитину розуміють тільки в старшому віці.

Вчитель повинен тебе розуміти, знаходити індивідуальний підхід до кожного учня, одночасно бути психологом, мамою та другом. Це дуже важка робота, іноді непомітна,
– заявила Джамала.

Співачка звернулась до своїх прихильників з порадою берегти своїх вчителів. Самим же педагогам Джамала побажала здоров'я та терпіння.