Якщо Володимир Остапчук, який має доньку Емілію та сина Евана від ексдружини Олени Войченко, підтримує вакцинацію, оскільки робив щеплення усім дітям та сам вакцинований від різних хвороб, то його кохана Христина Горняк ще не впевнена, що буде робити собі щеплення при можливості.

Цікаво Коронавірус не відступає: які українські зірки зіткнулись з COVID-19

Що думає про вакцинування від COVID-19 Христина Горняк?

Христина ще досі бореться з наслідками COVID-19, хоча у неї перебіг хвороби був значно легший, ніж у Володимира. Нещодавно вона зізналась, що серед подарунків на Новий рік вона найбільше хотіла би мати здоров'я до коронавірусу, бо після нього "почала сипатись". І на тлі розмов про початок вакцинації у Великій Британії Горняк теж почала спілкуватись з рідними про вакцини, але наразі вона до кінця ще не знає, чи буде робити щеплення.

У нас розділились думки щодо вакцини. Володимир – "за" вакцину, а я – "проти". Я взагалі проти вакцин, я ніколи не щеплювалась від грипу і так далі. Але багато хто "за". Мені цікава ваша думка, чи будете ви робити щеплення?
– поцікавилась у своїх прихильників Христина в інстаграмі.

Що думає про вакцинування Горняк: відео

Варто знати Вакцинація від COVID-19: що відомо про українську вакцину і коли почнуть робити щеплення

Якої думки про щепленння Володимир Остапчук?

Подібне питання поставили фанати і Володимиру Остапчуку на його інстаграм-сторінці.

"Мені пишуть: "Ваша Христина написала в сторіс про те, що вона "проти" вакцини від "корони", а ви – "за". Поясність, будь ласка". Пояснюю: якщо це вакцина, сертифікована США, Великою Британією або Євросоюзом, це означає, що вона перевірена. Я із задоволенням зробив би собі щеплення для того, щоб ще раз не захворіти. Повірте, я б нікому цього не побажав, – відверто розповів Володимир Остапчук.

Чоловік також підкреслив, що щеплення – це нормальне і корисне явище, і його діти теж через це пройшли. Окрім того Володимир виступив проти російської вакцини:

У мене діти, наприклад Еван, якого вакцинували від всіх хвороб можливих в Канаді, отримав на три або чотири більше обов'язкових щеплення, ніж в Україні. Їхній список набагато ширший нашого. Тому я за вакцину, але, знову ж таки, перевірену. Ніякого "Спутініка",
– зізнався ведучий, згадавши не до кінця перевірену клінічними дослідженнями російську вакцину "Спутник V".

Що каже про вакцинування Остапчук: відео

Що відомо про хворобу в Остапчука та Горняк?

  • 9 вересня пара повідомила, що захворіла на COVID-19. Незважаючи на позитивний тест у Володимира та негативний у Христини, в обох у них зникли запахи і смаки. Щоправда, жінку турбувала лише слабість, а от у ведучого була двобічна пневмонія і висока температура. Через хворобу пара скасувала весілля, яке планувала на вересень 2020-го.
  • Остапчук після кількох днів боротьби з хворобою вперше з'явився в мережі та поділився, що так погано себе ніколи не почував.
  • Через 10 днів пара повідомила, що отримала негативні результати тестів на коронавірус, проте продовжила домашнє лікування.
  • Своє весілля Володимир та Христина все ж зіграли, проте 15 жовтня.