Як з'ясувалось, в Україні голлівудський актор Шон Пенн знімає документальне кіно. Однак невідомо, про що саме буде цей фільм, адже знімальна група не розсекречує жодних подробиць. Ба більше, навіть герої стрічки зберігають конфіденційність.

Читайте також Українка Таня Муіньо зняла кліп для триразового володаря Греммі The Weeknd

По Інститутській 61-річний Шон Пенн розгулював у чорній тактичній куртці, військових штанах, берцях і з цигаркою у руках. На Алеї Героїв Небесної сотні він був по той бік камери, адже брав інтерв'ю. Далі зірка перебрався до Дзвону гідності, а згодом – у ресторан на Андріївському узвозі.

Шон Пенн у Києві на Інститутській / Скриншот з відео

Шон Пенн у Києві на Інститутській / Скриншот з відео

Шон Пенн у Києві на Інститутській / Скриншот з відео

Відомо, що в Києві оскароносний актор не перший день, а на столиці його візит до України не закінчиться. Шон Пенн планує відвідати зону бойових дій. За інформацією джерел, у середу, 17 листопада, його повезуть у Маріуполь.

Додамо, у Києві Шон Пенн записав інтерв'ю з Леонідом Остальцевим – військовим, який після війни відкрив успішну мережу піцерій. Ветеран назвав актора своїм "новим другом".

Шон Пенн з Леонідом Остальцевим / Фото з соціальних мереж


Шон Пенн на Інститутській / Фото з фейсбуку "Cinematico"

Шон Пенн

– американський актор, володар двох Оскарів за фільми "Таємнича річка" і "Гарві Мілк" та ексчоловік Мадонни.

Останні 20 років він займається не лише зйомками в кіно, а й громадською діяльністю. Актор відвідував госпіталі в Багдаді, знімав репортажі в Ірані, особисто допомагав жертвам урагану "Катріна" в Новому Орлеані. Цілий місяць зірка витратив на тур країнами "арабської весни", де прокотилися хвилі вуличних протестів, революцій і військових конфліктів.