24-річний футболіст і його 25-річна обраниця невдовзі стануть батьками. Поки Олександр грає за збірну України на євро-2020, кохана підтримує його на стадіоні.

До теми Україна – Північна Македонія: онлайн-трансляція матчу Євро-2020

Влада Седан давно захоплюється футболом і журналістикою, що допомогло їй досягнути кар'єрних висот. На чемпіонат з футболу дівчина поїхала саме як кореспондентка, тому не лише вболіває за збірну, але й виконує свою роботу.

Напередодні матчу України з Північною Македонією Влада опублікувала на особистій сторінці в інстаграмі ефектне фото, яке зробила на тлі стадіону.

Красивий образ Влади Седан

Дружина Зінченка постала перед камерою у блакитній сукні-сорочці, яка підкреслила вагітний животик. З-під неї виднілася біла майка. Волосся красуня вклала рівно, а на обличчі зробила бездоганний повсякденний макіяж, яким підкреслила натуральну вроду. Серед аксесуарів довершила look трендовими сонцезахисними окулярами.

В руці журналістка тримала мікрофон, а на шиї в неї висіло посвідчення журналіста.


Влада Седан перед матчем збірної України на Євро-2020 / Фото з інстаграму Влади Седан

Додамо, Олександр Зінченко та Влада Седан одружилися 24 серпня 2020 року. Вони побралися після двох років стосунків. 4 червня 2021 року подружжя повідомило, що чекає на народження первістка.