38-річний Влад Яма досить часто ділиться кумедними історіями з юності на особистій сторінці в інстаграмі. Танцюрист вирішив здивувати прихильників, які звикли бачити його лисим. Він опублікував фото з найдовшою своєю зачіскою.

Читайте також Влад Яма поїхав на день святого Миколая до батьків: фото з мамою і татом

Як Влад Яма виглядав з кучерями

Попри те, що телекар'єру в шоу "Танці з зірками" Влад Яма розпочав уже лисим, в юності він обожнював доглядати за волоссям. Танцівник був частим гостем у перукарнях та неодноразово засинав у кріслі від задоволення. Зачіску для турнірів і шоу він робив самостійно. Ба більше, часто допомагав з цим партнерці.

Багато хто думає, що я відразу народився лисенький. Так, так і є, але потім, як і всі, "заріс", – пожартував Влад Яма.

Ближче до повноліття танцівник й узагалі хотів відпустити хвіст, як було модно серед тих, хто виступав у латиноамериканському стилі. Однак не дотерпів і зголив волосся. Фото з найдовшою зачіскою він все ж зробив. Перед камерою Влад Яма позував на кухні в чорній футболці й з легкими кучерями, які розвеселили мережу. У руках танцівник тримав здоровенну миску з раками.

"Мені здається, лисина йде тільки Брюсу Віллісу й Владу Ямі", "Лисина – це ваше", "Красу нічим не зіпсуєш", "Який же симпатичний був", "На себе не схожий. Зараз бомба", – пишуть в коментарях.


Влад Яма з кучерями / Фото Instagram / @vladyama_official