Про це він пише у своєму блозі на Українській правді.

Якби на карті України позначити умовними прапорцями регіони, де я регулярно виступав останні 10 років, менш охопленими залишаться два – Крим і Схід. Окупація і війна сьогодні там, де завжди існувала негласна заборона на українську музику і загалом – на українську культуру. Саме тому ці території виявилися беззахисними перед хаосом і тероризмом. Це – наслідок випалювання нашого національного духу, - переконаний Скрипка.

За словами музиканта, Україну багато років свідомо провокували до нинішніх реалій.

"Увесь цей час ялове врядування всередині країни сприяло зовнішній агресії. У свій час насаджується низький стиль – певний "формат", шансон, "мєнти", "бригади". Тепер ці гопніки матеріалізувалися і убивають українців у реальному житті", - пише він.

Скрипка наголошує, що у 2015 році суспільство потребує радикальних трансформацій.

Ми маємо будувати нову державу, боротися за український гуманітарний простір, підтримувати національний культурний продукт. Держава, нарешті, має відчувати соціальну відповідальність і зважати на духовні потреби людей. Усвідомити, що тільки справжня культура виховує громадян. А інфекційна попса і кримінальний шансон – інкубатор для ті тушок, - зазначив він.

"Ми маємо усвідомити: або інвестуємо у розвиток людини і громадянського суспільства, або – в тітушок і війну. І в цьому разі наш спільний світоглядний вибір єдиний – свобода рідної землі від "культурного" окупанта", - узагальнив музикант.

Нагадаємо, гурт "Гайдамаки" зняв відео на патріотичну пісню під назвою "УКРОП".