Нагадаємо, творчу співпрацю зірок зумовив цікавий випадок. Після концерту Брітні Спірс в Києві на парковці чемпіонка з pole-dance за сумісництвом зачепила бампер машини Козловського. Замість розбірок, пара повечеряла разом, де й народилася ідея заспівати разом.

Спільний хіт має дві версії - російською та вірменською.

“Мені дуже приємно співати вірменською мовою, вона так само мелодійна, які і українська. Впринципі, мої корені будуть сьогодні засвічені, адже в мене є моя прабабця - вона вірменка”, - сказав співак Віталій Козловський.

Над створенням відео до музичного твору працювала інтернаціональна команда. Зокрема режисером є Александр Філатович, серед останніх проектів якого співпраця з Олександром Пономарьовим та дуетом Влад Дарвін та Альоша, оператором виступив росіянин Павел Трубніков, а хореографічну постановку довірили Ользі Семешкіній.

Спеціально для зйомок кліпу пара протягом двох місяців брала уроки танцю.

“Не довелось шукати компромісів, тому що Віталій у минулому танцював, я маю великий досвід у хореографії, і нам хотілось в кліпі виразити максимально свої вміння. Тому, ми одразу зійшлися на тому, що це має бути кліп, в якому має бути дуже багато хореографії, пластики”, - розповіла співачка Varda.

Над зйомками команда професіоналів працювала більше доби. Всі учасники процесу надзвичайно чуйно віднеслися до роботи. Відтак, на екрані глядачі побачать справжні, щирі, пристрасні емоції.

"Не оставляй меня" Віталія Козловського та Varda з'явиться в музичному телепросторі вже незабаром.