Сьогодні, 16 березня, Віталій Козловський презентував нову пісню з символічною назвою "Вдома". Її прем'єра співпала в часі з карантином, який оголосили в Україні. Артист переконаний, що до цієї ситуації потрібно поставитися з усією серйозністю та дотримуватися усіх правил, які допоможуть зберегти здоров'я та життя.

Читайте також: Леді Гага відправилася на карантин через коронавірус

Мама виконавця перебуває в Італії, в домашній ізоляції. Вона розповідає про всі події з епіцентру спалаху хвороби, тому Віталій закликає усіх не ризикувати і берегти себе і близьких. Він представив пісню під назвою "Вдома" і наголосив на тому, що карантин – це не привід для депресії, а час, який можна провести з рідними людьми.

Не знаю, чи це співпадіння чи так мало статися, але пісня "Вдома" не має ніякого натяку на хворобу. Хіба що вже вкотре я співаю оди такому почуттю як кохання!
– прокоментував Козловський.

У новому треку Віталія немає жодного натяку на нерозділені почуття, сподівання та біль. Це світла, ніжна історія кохання, у якій панує взаєморозуміння.

Твій дім не там, де твої речі, а там, де тебе люблять і чекають. Де тобі тепло і добре з коханою людиною. Адже лише з часом та з досвідом ти усвідомлюєш, що справжнє кохання – це історія не про страждання, а про щастя, турботу і тепло. Найбільший успіх не матиме сенсу, якщо тобі немає з ким його розділити. І лише у відчутті кохання та підтримки кожне досягнення набуває особливого змісту, – розповів артист.

Зазначимо, станом на 16 березня в Україні підтверджено 5 випадків захворювання коронавірусу та 1 смерть від цієї інфекції. Влада закликає громадян без зайвої потреби не виходити з дому та дотримуватися правил гігєни, які допоможуть уберегтися від хвороби.


Правила, які можуть врятувати життя / Інфографіка 24 каналу