Гаряче фото топлес Віталій опублікував у своєму Instagram день тому. На фоні степових краєвидів співак вирішив похизуватись спортивним тілом та рельєфними формами, повисівши на турніку. Голий він чи ні, але інтимну зону він прикрив малюнком серця.

Читайте також: Віталій Козловський шокував абсолютно голим селфі: фото 18+

"Я жорстко повис на Любові! А ви на чому висите?", – підписав фото Козловський, заінтригувавши користувачів хештегами про те, що, можливо він голий і попросив "вибачення" у матері, що він ексгібіціоніст.


Віталій Козловський опублікував еротичне фото

На відверте фото кумедно відреагував український телеведучий Анатолій Анатоліч.

Від коментарів не втрималась і його екс-наречена та кохана зірка Playboy Раміна Есхакзай: "А це в честь чого фото? У мене начебто оголеності не було". Зірка натякнула на ситуацію кількамісячної давності, коли вони після розставання публікували іронічні фото в мережі на адресу одне одному. На це у Віталія знайшлась своя відповідь: "Це вже інша історія. Розкажу якось у новому сезоні "Ходять чутки".

Нагадаємо, що через 9 місяців після раптового розставання Раміни та Віталія екс-пара знову зустрілась на телевізійній програмі "Ходять чутки", ведучою якої стала сама модель Есхакзай.