Відомо, що співак підготував для українців сюрприз – до Києва він приїде у супроводі ямайського реггі-виконавця Шеггі. Артисти представлять альбом "44/876" та заспівають відомі хіти. Після світового турне Стінг має намір взяти паузу на кілька років.

Читайте також: Стінг відмовився виступати в Росії та висунув ультиматум


Стінг та Шеггі / фото прес-служби

Як і всі зірки, британець мав кілька вимог, які поставив перед організаторами. Одна з них – відсутність VIP-зони під сценою. Стінг хоче бути якомога ближчим до глядачів.

Одне з головних побажань Стінга – бачити зі сцени своїх шанувальників. Він дійсно хоче співати з ними, танцювати з залом і під запальне реггі разом створювати positive vibes. Тому менеджер Стінга заздалегідь попросив нас простежити, щоб ніяких диванів, столів і інших "богемних" проявів в безпосередній близькості до сцени на концерті не було,
– розповів промоутер київського концерту Володимир Бурцев.

Перед грандіозним концертом до Києва приїде команда музиканта, яка подбає про встановлення необхідної апаратури. Все обладнання, за словами організаторів, Стінг привезе із Лондона. А от налаштовуватись співак буде за допомогою медитації, тому перед концертом для нього облаштують спеціальну кімнату, стіни якої покриють темною тканиною.

Зазначимо, що Стінг та Шеггі прилетять до Києва приватним літаком. Супроводжуватиме артистів персональний кухар – тітонька Чарлі. Жінка завжди їздить зі Стінгом на гастролі та готує для нього улюблені страви з місцевих продуктів.

Хто такий Стінг?65-річний британський музикант і актор, у 1976-1984 роках був лідером гурту The Police. За свою більш ніж 40-річну кар'єру співак продав понад 100 мільйонів копій альбомів і отримав 16 нагород Grammy. Останній альбом Стінга із назвою 57th & 9th вийшов у листопаді 2016 року. Артист також знявся у фільмах "Дюна", "Наречена", "Пригоди барона Мюнхгаузена", "Джулія і Джулія" і "Карти, гроші, два стволи".

У листопаді Стінг втретє виступить перед українськими прихильниками, адже співак приїжджав до столиці у 2011 та 2017 роках. Водночас для реггі-співака Шеггі приїзд до Києва буде дебютним.