Віра Кекелія та її чоловік, музикант Роман Дуда насолоджуються одним із найособливіших періодів у житті та готуються вперше стати батьками. Проте вони не зупиняють у розвитку своєї кар'єри. На ютуб-каналі співачки відбулася прем'єра емоційної композиції та проникливого кліпу.

Читайте також: Вагітна Віра Кекелія розповіла про труднощі, які виникли під час коронавірусу

Відеороботу знімали на телефон, а процесом через відеозв'язок керували кліпмейкети та режисери шоу "Голос країни" і "Танці з зірками" Леся Подолянко та Дмитро Гук. В кадрі кліпу можемо побачити зображення режисерів, реальний час знімань та заряд батареї телефону. Автори таким чином хотіли показати, що навіть в обмежений умовах можна створити цікавий та якісний музичний продукт.

В кліпі Віра зображена у досить відвертому образі, який гарно демонструє її вагітність.

Це кліп-настрій. Він про стан жінки наодинці з собою. Звичайно ж, в ньому – і мої відчуття того особливого стану, в якому я перебуваю зараз. Ми зняли цю роботу, щоб підтримати людей, які зараз перебувають вдома. А також – щоб показати, що карантин – не завада для творчості, а ще один привід розширити власні межі та знайти нові можливості для прояву себе,
– каже Віра.

Артистка закликала дотримуватися правил карантину та подякувала усім, хто брав участь у творчій колаборації.

Віра Кекелія – "Отдушина": дивіться відео онлайн