Про це Порошенко сказав у коментарі журналістці "Радіо Свобода". Зауважимо, спочатку політик не хотів відповідати і його неабияк обурило запитання про відпочинок сина.

Цікаво: Син Порошенка втрапив у скандал: як це вплине на репутацію п'ятого президента

"Ну як вам не соромно? Моєму синові 19 років. От ви все робите, дзвоните кожен день мамі, татові, і питаєте, що вам робити: з яким хлопцем зустрічатися, на які концерти ходити?", – сказав Порошенко.

Після цього п'ятий президент додав, що сам на цей концерт не пішов би. Окрім того, парламентар помилився і назвав російського репера Face "рокером".

Якщо син вважає, що якийсь рокер, я його не знаю, виступає проти окувпації Криму, каже, що Крим є Україна, виступає проти влади Путіна і підтримує російську опозицію. А може він і про Путіна буде пісню співати? Він що маленький хлопчик, щоб питати мене дозволу?
– заявив Порошенко.

На закінчення нардеп сказав журналістці, що задаючи подібні питання, вона працює не в інтересах України.

Коментар Порошенка про відпочинок його сина на концерті російського репера: відео

Зверніть увагу! Російський репер Face відомий тим, що випустив гостросоціальний альбом, який критикує сучасний стан справ у Росії.
Щодо президента РФ, то в одному інтерв'ю він заявив: "Путін для мене це зло. А я за все хороше".
Що стосується незаконної анексії українсього Криму, артист відповів: "Крим наш? Не наш".

Що відомо про скандал з сином Порошенка на концерті в Лондоні? Нещодавно у мережі з'явилося відео, на якому нібито син п'ятого президента Михайло Порошенко відпочиває на концерті російського репера Face у Лондоні. Хлопець вийшов на сцену і разом з артистом вигукував "русские в Лондоне". Це відео наробило неабиякого розголосу у мережі.

Син Порошенка на концерті в Лондоні: відео