Поруч з Вільямом і Кейт на балконі стояли представники королівської сім'ї. Під вигуки натовпу, який зібрався перед палацом, молодята двічі поцілувалися. Трохи раніше у Вестмінстерському абатстві відбулося вінчання монаршої пари. З самого ранку сотні тисяч лондонців чекали на молодят під стінами абатства. Весільна церемонія розпочалася о 13 годині за Київським часом.

Спочатку до церкви прибув принц Вільям. Згодом до абатства приїхали високі гості - члени королівської родини, політики та інші запрошені. Перед нареченою до церкви прибула її величність Єлизавета ІІ разом з чоловіком.

Всього за церемонією одруження в абатстві спостерігали 1900 осіб. Пряму трансляцію показували тисячі світових каналів, загалом її змогли побачити більше 2-х мільярдів осіб.

Після того, як Архієпископ кентерберійський оголосив Вільяма та Кейт чоловіком і дружиною, вони поїхали до Букінгемського палацу. На шляху весільний кортеж вітали сотні тисяч людей. Після прибуття до Букінгемського палацу молодята взяли участь в святковому ланчі, який організувала королева Єлизавета ІІ.

Завершиться весілля сьогодні ввечері. На фінальні урочистості потраплять лише 300 щасливчиків. Після одруження молодята отримали титули герцога та герцогині Кембриджських.