Подружжя досі не розлучилося офіційно. До того ж Вілл Сміт та Джада працюють над своїми стосунками.

Цікаво 4 фільми з Віллом Смітом, від яких ви не зможете відірватися

Вілл Сміт розійшовся з дружиною

Джада зізналася, що від 2016 року вони з Віллом Смітом живуть окремо та не перебувають у романтичних стосунках. Проте за документами вони досі чоловік і дружина.

Пінкетт-Сміт додала, що обдумувала над офіційним розлученням. Проте подружжя не здається і працює над стосунками.

Ми все ще намагаємося розібратися (хто ми є один одному, – 24 Канал). Ми разом виконували справді складну роботу над собою. Ми відчуваємо глибоку любов одне до одного, ми намагаємося зрозуміти, який вона має вигляд насправді,
– розповіла Джеда.

Дружина Вілла Сміта не приховує – раніше страждала від депресії. Через пригнічений стан вона навіть хотіла вкоротити собі віку.

Що відомо про особисте життя Вілла Сміта

  • Джада стала другою дружиною Вілла Сміта. Пара одружилися в грудні 1997 року. У їх шлюбі народилося двоє дітей – син Джейден та донька Віллоу.
  • Першою дружиною актора була колега Шері Зампіно. Після весілля у 1992 році в них народився син Віллард Керрол Сміт ІІІ, більше відомий як Трей. Через три роки вони розлучилися.
  • Нинішній шлюб Вілла триває вже 26 років, лише тепер стало відомо про проблеми у стосунках пари.
  • Додамо, що у 2020 році Джада ошелешила зізнанням, що протягом 4,5 років мала роман з молодим співаком Августом Альсіною.
  • Нагадаємо, що у 2022 році Кріс Рок, який вручав "Оскар", грубо пожартував про дружину Вілла Сміта. Насправді в акторки була алопеція. Тоді Сміт вийшов на сцену, дав ляпаса ведучому.