В СБУ співака звинувачують у публічній підтримці анексії Криму. Інформація про внесення Каррізі до "чорного списку" Мінкульту міститься на сайті відомства.

Читайте також: Путін нагородив орденом народного артиста України: у Мінкульті прокоментували інцидент

Артист вже висловив своє обурення щодо українського "чорного списку", заявивши, що з ним поводяться, "як з терористом". Аль Бано переконує, що ніколи не говорив нічого поганого про Україну. На думку виконавця, таке ставлення до людини, яка оспівує мир, є неприйнятним.

Каррізі пообіцяв зв'язатися з послом і Мінкультом України та розібратися, чому його ім'я в "чорному списку".

Дивіться відео виступу Аль Бано з піснею "Фелічіта":

Водночас іспанська газета La Vanguardia пише, що Україна внесла італійського виконавця в "чорний список" через його позитивне ставлення до президента Росії Володимира Путіна. Каррізі неодноразово висловлював своє захоплення російським лідером.

В одному з недавніх інтерв'ю співак зізнався, що тричі розмовляв з Путіним.

"Перший раз ще в 1986 році, другий раз – у 2004 році напередодні Нового року, а третій раз – нещодавно на "святкуванні сторіччя КДБ", – пише La Vanguardia.

Окрім виконавця хіта "Фелічіта", у "чорному списку" Мінстерства культури містяться імена ще 146 осіб.

Перелік осіб, які становлять загрозу національній безпеці, Мінкульт складає на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, СБУ, Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.