У відвертому листі виданню The New York Times Меган Маркл наважилась в деталях розповісти, як втратила дитину влітку 2020 року. Якщо користувачі соцмереж засудили надто особисте есе, то британська королівська родина взагалі ніяк не відреагувала на викидень. Єдиний родич, який публічно підтримав подружжя, – це дядько принца Гаррі та молодший брат принцеси Діани Чарльз Спенсер. Свої співчуття він висловив у ефірі ранкового шоу Lorraine.

Важливо Меган Маркл була вагітна: дружина принца Гаррі втратила дитину

Це жахливо сумна новина. Я навіть не можу уявити ту агонію, яку відчувають пари, що втратили свою дитину саме так. Це дуже-дуже сумно. І звичайно, сьогодні всі думки тільки з ними,
– повідомив Чарльз Спенсер.

Як інформує видання People, посилаючись на джерела, близькі до принца Гаррі та Меган Маркл, подружжя в першу чергу поділилось сумними новинами про викидень зі своїми сім'ями. Однак британська королівська родина відмовилась коментувати ситуацію, аргументуючи це тим, що вона "глибоко особиста".

Нагадаємо, Меган Маркл знала, що втрачає другу дитину, тримаючи на руках однорічного принца Арчі. Це сталось вранці, коли вона відчула різку судому та звалилась на підлогу від болю. Згодом жінка опинилась на лікарняному ліжку. Тоді її підтримував коханий принц Гаррі.