Візит герцогів Кембриджських до Ірландії розпочався з офіційної зустрічі з президентом та першою леді. Вони відвідали резиденцію Майкла Гіггінса та Сабіни Койн в Дубліні та влаштували своєрідну екскурсію Садом Пам'яті. Вечір завершили в музеї пива Гіннес, де скуштували традиційний ірландський напій.

Читайте також: Герцоги Кембриджські прибули з офіційним візитом до Ірландії: фото

Сьогодні, 4 березня, Кейт Міддлтон та принц Вільям мали значно насиченіший день для важливих зустрічей. Спільно вони вже встигли навідатися до Національного центру психічного здоров'я молоді в Ірландії. Після спілкування з молоддю вони відправилися до житлового будинку в графстві Кілдаре, який перебуває під опікою благодійної організації Extern.

Далі герцоги відправляться до однієї з ферм у графстві Міт, аби дізнатися більше про сільське господарство та землеробство країни. Згодом у пари запланований офіційний прийом у Дубліні, який влаштовує політик Саймон Ковні.

Варто зазначити, що Кейт Міддлтон обрала значно комфортніший образ зі свого гардеробу. На ній кремове пальто марки Reiss, у якому вже з'являлася публічно ще 13 років тому. Герцогиня поєднала його з чорними замшевими черевиками на невисоких підборах, обтислими джинсами та темною шовковою сорочкою у білий горошок. Не зраджує Кейт і традиційному легкому макіяжу та укладці, а смарагдовий колір залишився у її аутфіті лише серед прикрас – розкішна каблучка з діамантом.


Кейт Міддлтон здійснила вихід в Ірландії / Getty Images