Про це музикант розповів в ефірі Телеканалу новин “24”.

“Перший тип поведінки – це коли ти не зраджуєш своїм принципам не залежно ні від чого: чи ти в більшості, чи в меншості, чи в опозиції, чи на коні, у фаворі... Ти завжди залишаєшся собою. Це, як на мене, найбльш правильна позиція і заслуговує на найбільшу повагу”, - підкреслив Вакарчук.

Читайте також: Жителі Донбасу готові жити в Україні, — Вакарчук

За його словами, друга позиція – позиція слабких людей, але такими є більшість людей на Землі.

“Просто люди часто є в ситуації, коли вони в глибокій меншості, вони лякаються, виявляють конформізм і, як правило, приймають позицію більшості. Мене менше ця позиція приваблює, я б сказав, не зовсім приваблює, але я можу її зрозуміти”, - сказав лідер “ОЕ”.

Третя позиція, яку я ніяк не можу зрозуміти, це коли в людини нема ніякої позиції. Це коли людина в принципі утримується, яка каже: “А ви знаєте, я тут ні при чому”. Це, як на мене, моральний злочин. Тому що людина не може бути ні при чому. Якщо ти відома людина, ти мусиш взяти на себе відповідальність. Інакше не буває,
- наголосив Вакарчук.

Як відомо, гурт “Океан Ельзи” 19 грудня у Києві дасть благодійний концерт “Вночі” для того, аби відновити військовий госпіталь у Запоріжжі. Святослав Вакарчук розповів “24 каналу” подробиці благодійного проекту.