Колектив, який у своїй творчості використовує елементи електро-фолку, завжди по-особливому говорить про почуття. Артисти співають про внутрішні переживання, а лейтмотивом кожного нового хіта є любов та повага до себе як до найбільшої цінності.

Читайте також: Про магію почуттів: новий трек "Палала" від гурту KAZKA

"Твоєї крові" – зізнання про нетлінні почуття до колишніх, яких необхідно відпускати. Вже зараз можна припустити, що новий альбом "NIRVANA", презентація якого запланована вже на 27 грудня, стане одним з найвідвертіших в сучасній музичній індустрії України.

Хоча й колишні ніколи не залишають твоє життя просто так, та все ж треба вибрати влучний час і відпустити їх назавжди. Насправді найкращий час – зараз. Шукай людину, яка допоможе забути страхи. Про кого сміливо зможеш сказати: "Ми з тобою однієї крові",
– коментує прем'єру попгурт KAZKA.

Автором слів виступив Сергій Локшин. Саме йому належить текст легендарного треку "Свята". Цікаво, що на його вірші гурт KAZKA натрапив у фейсбуці. Співпраця з музикантами стала першим досвідом Сергія як сонграйтера. Він зізнавався, що успіх тексту для пісні залежить від того, наскільки ти співпереживаєш і пропускаєш крізь себе події, які щоденно відбуваються навколо нас.

KAZKA – Твоєї крові: слухати пісню онлайн