Про це повідомляє "Крим.Реалії" з посиланням на спікера Державної прикордонної служби України Олега Слободяна.

"Що стосується учасників гурту Anacondaz, то під час перетину кордону на виліт з України, на підставі додаткової інформації, з ними були проведені бесіди та ухвалене рішення про заборону в'їзду їм в Україну терміном на три роки", – зазначив Слободян.

За його словами, Anacondaz пустили в Україну тому що вони "випали з поля зору" і проти музикантів не було точної інформації щодо відвідування окупованого Криму.

Читайте також: "Дельфіна" в Україну не впустили: музиканти у Києві заспівали без нього

Саме тому 2 липня Anacondaz виступили на фестивалі Atlas Weekend в Києві в неділю, 2 липня. Ймовірно, це останній концерт музикантів в Україні на найближчі три роки.


Виступ Anacondaz на фестивалі Atlas Weekend в Києві

Напередодні російському співакові Найку Борзову на три роки заборонили в'їзд в Україну, де він мав співати на київському фестивалі Atlas Weekend 2 липня.

На Atlas Weekend не пустили також і соліста гурту "Дельфін" Андрія Лисікова через концерти в окупованому Криму.

Довідка: іноземні артисти, приїжджаючи з гастролями до анексованого Росією Криму через закриті Україною пункти пропуску, порушують українське законодавство. Деякі з артистів, які виступили на анексованій території або висловилися на підтримку російської анексії Криму, втратили можливість виступати на материковій Україні.

В українському МЗС 25 липня 2016 року опублікували звернення, в якому застерегли іноземних громадян і осіб без громадянства від незаконних поїздок до Криму.