"Двоє вже "дірявих" патрульних зачепили збройного професіонала, попросили документи, щоб пробити по базі ... людина в розшуку, колишній спец, діяв згідно свого кодексу. Реформа в умовах війни набиває шишки", – написав Мірзоян.

Цей пост неабияк розлютив користувачів соцмереж. Після того, як на співака посипалися гнівні коментарі користувачів мережі, він видалив цей пост.

Запорізький журналіст Тарас Білка назвав співака "ідіотом безголовим".

"Дуже шкода, що, в принципі, непоганий музикант Арсен Мірзоян виявився ідіотом безголовим, нездатним розділити чуже горе. Ну що ж ... пішов чистити плейлист", – написав Білка.

В результаті, Мірзоян вирішив попросити вибачення за термін "дірявий"

"Один прикрий випадок, який стався зі мною, вимагає пояснень. Згоден я невдало використав термін"дірявий". Тому що серед музикантів він означає"поганий", "мимо нот". Прошу вибачення – не подумав і жахливо використовував. Я щиро вірю, що ці люди були добрими громадянами і співчуваю родинам загиблих, – згодом написав Мірзоян.

Нагадаємо, вранці 25 вересня у Дніпрі було скоєно жахливе вбивство двох патрульних. Колишній боєць батальйону "Торнадо" влаштував стрілянину з поліцейськими. Патрульний Артем Кутушев загинув на місці, а його колега – Ольга Макаренко від отриманих травм померла у лікарні.

Згодом підозрюваного затримали у лікарні, куди він звернувся за допомогою. Там йому вручили підозру про скоєння злочину, а також допитали.