Подія трапилася 13 вересня у місті Буча. У легковий автомобіль Едуарда в’їхала вантажівка і від удару Діля знепритомнів.

Читайте також: Музикант гурту Pianoбой потрапив у жахливу ДТП в Києві: фото

"Вчора ввечері, близько 18:00 я рухався 30-40 км на годину Бучею по Варшавці у напрямку магазину Novus. Потім потужний удар ззаду мого авто, від якого, пролетівши, перед в’їхав у маршрутку... Я був причеплений паском безпеки. Але від удару об кермо та підголівник знепритомнів. Отямився, навколо люди, все мутне в очах, голоси ледь чую... Це була вантажівка, водій піймав "гаву", – розповів музикант на свої сторінці у Facebook.

Приступа також повідомив, що був неприємно шокований діями поліції та лікарів. Зокрема, медики дозволяли собі грубо з ним говорити.

Залишили у коридорі, типу, вас заберуть за декілька хвилин на обстеження... Мені знов стало погано, і просто на стільцях я знов відключився... Про мене забули на годину десь, бо лікарі почали рухатись тільки тоді, коли приїхали за мною друзі, яким я встиг скинути адресу лікарні і встиг зателефонувати дружині...,
– написав Едуард.

"Мені розповіли, що пошепки поліцейські подумували, що я під наркотою, чи ще щось, бо чого це я викликав швидку, типу затягую час, у мене дивний і розпливчатий погляд, заплітається язик, а крові нема... Тобто тут є розуміння рівня підготовки", – продовжив музикант.

А ще у Ділі забрали права, техпаспорт і автомобіль на штрафмайданчик.

Тепер Діля намагається знайти експерта, який допоможе йому розібратися у ситуації.

Хто такий Діля? Це екс-учасник гурту "ТНМК", музикант та композитор. У 2014 році чоловік створив гурт "НеДіля", який приніс йому чималу славу. Тривалий час Едуард Приступа боровся з раком та вилікував онкохворобу. У 2017 році Діля взяв шлюб з юристом Яною Приступою. Скромна церемонія пройшла на Київщині.