Таку думку висловив відомий український композитор Володимир Бистяков в ефірі телеканалу NewsOne.

Читайте також: "Живе не в тій країні": відомий письменник різко відреагував на проросійські заяви Бистрякова

Україні потрібна федералізація, тому що вона настільки різна, і історія різна, і герої у неї різні, як би ми не хотіли того, вона зшита з різних шматків. Ми мало нагадуємо Японію, у якої однорідне населення, одна й історія, одні герої,
– заявив композитор, нібито посилаючись на слова В'ячеслава Чорновола.

Бистряков вважає, що в останні роки українська влада лише посилює ситуацію, що склалася, "нав'язуючи" перейменування вулиць на честь тих людей, які тут ніколи не були.

"Тут ніколи не був Бандера, ніколи не був Шухевич. Тут ніколи не служили такі митрополити як Левицький чи Андрей Шептицький. У нас є такі чудові люди, на честь яких можна було б назвати вулиці, а не притягати сюди героїв із Галичини", – наголосив він.

Після цих слів, композитор почав згадувати світових класиків літератури, запропонувавши прізвища російських, французьких поетів і письменників замість "героїв, які незрозуміло що робили" і які "нібито подвигами" прославилися.

"У мене таке враження, що робиться це на зло москалям", – додав Бистряков.

Хто такий Володимир Бистряков? Радянський та український композитор, піаніст, шоумен, з 1987 року – Заслужений артист Української РСР, автор музики до багатьох радянських фільмів та мультфільмів. У світлі політичних подій в Україні 2013-2017 років відомий висловлюваннями проти Євромайдану, підтримкою анексії Криму Росією. Вважає українську владу агресором на своїй же території, а багатьох з добровольчих батальйонів української армії – мародерами. Також вважає, що на Донбасі немає регулярних російських військ, а воюють переважно люди, які там живуть. Окрім того заявив, що українська влада вбиває культуру "чорними списками", через які вона "перевершила часи інквізиції".