Як стало відомо 19 січня, TAYANNA виступить з новим хітом 17 лютого у другому півфіналі Нацвідбору "Євробачення-2018" під 4 порядковим номером. Автором слів і музики нової пісні "Леля" виступила сама TAYANNA, а саундпродюсером став Віталій Телезін, який також привніс своє звучання кількох треків з альбому "Тримай мене". Лірична композиція з’явилась на Youtube-каналі співачки 29 січня 2018 року.

Читайте також: Відбір на Євробачення 2018: пісні та біографії усіх учасників від України

Моя пісня – це в хорошому сенсі неоретро. Мені подобаються поп-діви 60-70-х, це були сильні, харизматичні жінки. Європа надто звикла до того, що у нас все "не так". На цей раз Україна може виступити з яскравою запальною піснею. Щоб не трапилося, пісня і танець роблять наше життя кращим. Думаю, що час показати свій сильний дух. Своїм виступом я хочу дати приклад українцям: все можливо, якщо віриш і, незважаючи на труднощі, йдеш до своєї мети,
– прокоментувала TAYANNA.

TAYANNA – Леля: відео дивитись онлайн

Нагадаємо, що співачка вже не вперше буде боротись за можливість представляти Україну на Євробаченні. На Нацвідборі на Євробачення-2017 TAYANNA потрапила у фінал та отримала найвищі оцінки від журі, але від глядачів отримала меншу кількість балів, ніж O.Torvald, тому, хоч вони обоє отримали однакову кількість балів, O.Torvald стали переможцями, бо, за умовами конкурсу, саме бали від глядачів мають вирішальне значення в спірних моментах.

Співачка також не могла визначитися з конкурсною піснею для Нацвідбору на Євробачення 2018, тому вибір композиції вона довірила слухачам радіостанцій "NRJ" і "Люкс ФМ". За результатами голосування була обрана пісня "Квітка" з нового альбому артистки "Тримай". Однак, як з'ясувалося згодом, композиція не проходить за правилами Євробачення.

Читайте також: Співачка TAYANNA може не потрапити на Нацвідбір на Євробачення-2018 через порушення правил

Згідно з регламентом конкурсу, пісні повинні бути новими. Не можна виступати з піснею, комерційний реліз якої відбувся до 1 вересня попереднього року. А композиція Решетняк була представлена ​​до 1 вересня 2017 року. Сьогодні ж стало відомо, що композиція, яку представить співачка на Національному відборі Євробачення, стане пісня під назвою "Леля"