Перед Новим роком Кенсінгтонський палац вирішив по-особливому підвести підсумки. Представники Єлизавети ІІ опублікували відео найяскравіших моментів, які стались у 2018 році. До ролика ввійшли офіційні поїздки королівської родини, розкішне весілля принца Гаррі та Меган Маркл, кадри зі вагітною герцогинею Кембриджською, перший вихід принца Вільяма та Кейт Міддлтон з новонародженим Луї, святкування дня народження Її Величності.

Читайте також: Принц Гаррі розлютив королеву через коштовний подарунок для Меган Маркл, – ЗМІ

Окрім цього, не забули й про спільний вихід Меган Маркл з Єлизаветою ІІ та офіційне турне герцогів Сассекських. У чарівному відео представники Кенсінгтонського палацу подякували всім, завдяки кому 2018-им став настільки особливим.

Варто зазначити, що у ролику не було жодного кадру з другого королівського весілля – принцеси Євгенії та бізнесмена Джека Бруксбенка. Оминули увагою й народження правнучки Її Величності – Лени Елізабет. За інформацією західних ЗМІ, така вибірковість та зосередженість на сім'ях принців Вільяма і Гаррі стали приводом для чималого конфлікту в королівській родині.