Помер Борис Горячев

15 червня музичний колектив "Хор Турецького" повідомив про втрату соліста Бориса Горячева. Співакові було 49 років. Останні тижні життя він провів у лікарні, де намагався побороти ускладнення від коронавірусу.

До теми Помер рок-музикант Петро Мамонов – лідер гурту "Звуки Му"

Друзі, з великою раною на серці повідомляємо вам жахливу новину: Бориса Горячева з нами більше немає… 3 тижні він боровся з цією заразою! Ми молилися і сподівалися на чудо!!! Але у Бога свої плани... І ковід виявився сильнішим,
– написали на сторінці колективу.

"Цю втрату важко усвідомити. Боляче навіть думати про те, що Бориса більше немає з нами. Висловлюємо глибокі співчуття всій його родині й близьким людям. Борис багато значив для всіх нас, і він заслуговує більше слів, ніж можна зараз сказати чи написати. Світла пам'ять про нього буде назавжди в наших і ваших серцях!", – додали учасники гурту.

У дописі зазначили, що Борис завжди був позитивним та життєрадісним. Коли він опинився в лікарні, то листувався з друзями й писав, що все буде добре.

Борис Горячев помер: що про нього відомо

  • Борис Горячев – володар ліричного баритона – один з солістів "Хору Турецького". Він народився в Москві, у 1971 році.
  • Закінчив кілька навчальних закладів за музичною спеціальністю.
  • Працював в Чоловічому камерному хорі "Акафіст", згодом у хорі "Пересвет". Паралельно він займався власним проєктом – у квартеті виконував російську народну музику.