Зосереджені та серйозні – представники вітчизняного шоу-бізнесу взяли участь у виборах президента. Кожен прийшов на виборчі дільниці зі своїми рідними та під спалахи фотокамер віддав свій голос за одного з кандидатів. Як українські зірки голосували – дивіться у матеріалі LifeStyle 24.

Читайте також: Костюми та скромні пальта: в яких вбраннях українські політики засвітились на виборах

Хто з українських зірок взяв участь у виборах Президента:

Тіна Кароль

"Не думай, що державні питання – це щось окреме від твого життя. Думай про державу всередині тебе. Ти і є держава. Яке майбутнє хоче твоє я? Яка держава у тобі? Що змінив ти для змін? Голосуй", – заявила співачка.


Тіна Кароль / Instagram-Stories / @tina_karol

Руслана

"Я, як свідома українка, прийшла проголосувати, щоби обрати шлях для своєї країни", – підписала артистка.

Святослав Вакарчук

Сергій Притула

Притула разом з іншими артистами гумористичного проекту "Вар'яти-шоу" прийшов до виборчих дільниць.

"Вар'яти-шоу" колектив свідомий і відповідальний! З причини службового відрядження тимчасово змінили місце голосування на Черкаси. Прийшли на дільницю у філармонії, здійснили волевиявлення і, з чистою совістю, вирушили у палац культури готуватись до концерту! Не змарнуйте свій голос!" – зазначив Сергій.

Ольга Сумська і Віталій Борисюк

Знамените подружжя також проголосувало на президентських виборах. Для виходу Ольга одягнула українську вишиванку.

Сонце, чудова погода спонукає до хорошої явки на виборчих дільницях! Друзі, зробіть свій вибір, від нас залежить якість життя на наступні роки,
– наголосила Сумська.


Ольга Сумська / Instagram / @olgasumska

Сергій та Сніжана Бабкіни


Сергій та Сніжана Бабкіни / Instagram-Stories / @babkin_official

Джамала

Українська співачка опублікувала знімки в Instagram-Stories, як вона голосувала на дільниці.


Джамала / Instagram-Stories / @jamalajaaa

Маша Єфросиніна

Єфросиніна опублікувала фото з чоловіком та сином і заявила, що якщо дозволяє вік – варто йти голосувати та не позбавляти себе цього права.

На цьому фото є людина, що не має поки права голосувати і йому це сильно не подобається! Якщо ваш вік дозволяє вам сьогодні піти і зробити свій вибір, не позбавляйте себе цього права! Не дозволяйте іншим зробити вибір за вас,
– наголосила телеведуча.

Катерина Осадча

"Важливий вибір – вибори 2019. Якщо ви все ще не віддали свій голос, у вас ще є час. За кого віддала свій голос я не можу казати, єдине скажу, моє рішення засноване на багатьох факторах, а головне – якого саме майбутнього я бажаю Україні і всім нам", – написала Катя.

Сергій Сивохо

Влад Яма

"Я – вже, а ви?" – поцікавився у шанувальників танцівник.

Ірина Федишин

Лілія Подкопаєва

"На вибори як на свято! В цей сонячний день всі веселі, щасливі і сповнені надій! Українцям доведеться обрати одного з 39 кандидатів. Офіційно результати сьогоднішнього голосування ЦВК має оголосити не пізніше 10 квітня", – написала вона.

Євгенія Власова

Олександр Скічко

"Галочку поставив! До того ж таку жирну, щоб точно не витерли! А ви вже виконали свій громадянський обов'язок?" – поцікавився Олександр.