Відома американська акторка та продюсерка Різ Візерспун присвятила новий допис на сторінці в інстаграмі своїй мамі. Зірка привітала її з днем народження.

До теми Приватний літак і застілля в Італії: Мадонна показала, як відсвяткувала день народження

Різ Візерспун привітала маму з днем народження

Текст публікації Різ Візерспун

Сьогодні святкую! У Бетті день народження... моя чудова мама. Мені так пощастило, що у її житті є її радість, щастя та мудрість. Вона завжди казала мені багато мріяти, сміятися кожен день, бути творчою, коли це можливо, насолоджуватися кожною побаченою квіткою і бути корисною іншим у цьому житті. Вона витирала мені сльози й раділа кожному успіху. Незважаючи на те, що я ніколи не зможу сказати їй, як сильно я її люблю, я щодня стараюся з усіх сил. Я люблю тебе, мамо!

Актриса присвятила матусі зворушливі слова. Вона зізналась, що її мама завжди втішала її в скрутні хвилини та раділа успіхам.

З нагоди дня народження матері Різ Візерспун показала їхні спільні миловидні світлини. Зірка вразила схожістю з найріднішою. Цікаво, що таку саму неймовірну схожість Різ Візерспун має зі своєю донькою.


Різ Візерспун з мамою / Фото з інстаграму акторки


Різ Візерспун з мамою / Фото з інстаграму акторки


Різ Візерспун з мамою / Фото з інстаграму акторки

Знаменитість також показала архівне фото мами з її молодості.


Мама Різ Візерспун Бетті / Фото з інстаграму акторки

Реакція мережі

Прихильники Різ Візерспун приєднуються до привітань її матері. Вони так само помічають дивовижну схожість мами з донькою.

  • "Ти виглядаєш в точності, як вона";
  • "Вона немов лялечка! З днем народження";
  • "Бетті така чарівна";
  • "Це дивовижно, вони виглядають зовсім однаково";
  • "Неможливо заперечити, що вона твоя мама. Виглядаєте, як близнюки".