Про це повідомляє видання CNN. Під час весільної церемонії 5-річний принц Джордж буде пажем, а його сестра 3-річна Шарлотта стане дівчинкою-квіткаркою. Цікаво, що для дітей Кейт і Вільяма це стане третій подібний досвід: спочатку весілля сестри герцогині Кембриджської Піппи Міддлтон, а потім на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл.

Читайте також: Весілля принцеси Євгенії і Джека Бруксбенка: що відомо про королівську церемонію

Серед дітей на весіллі також буде присутня шестирічна Теодора Вільямс, дочка знаменитого співака Роббі Вільямса та Айди Філдс; семирічна Саванна Філіпс, донька Пітера Філліпса, і внучка принцеси Анни; шестирічна Айла Філіпс; чотирирічна Міа Тиндалл, дочка Зари Філліпс і Майка Тіндалла; п'ятирічна Мод Віндзор, похресниця принцеси Євгенії, і дочка лорда Фредеріка Віндзора.


Принцеса Шарлотта на весілі принца Гаррі і Меган Маркл / Getty

Наймолодші онуки королеви, 14-річна леді Луїза Маунтбеттен-Віндзор і 10-річний віконт Северн, також будуть залученими. Вони стануть спеціальними помічниками.

Нагадаємо, 28-річна принцеса зустрічається з 31-річним Джеком Бруксбенком з 2011 року. Вони познайомилися в 2010 році на швейцарському гірськолижному курорті Вербьє.