Королівська родина вже внесла суттєві корективи в заплановане торжество. Так, розкішне святкування в саду Букінгемського палацу відмінили, проте сама церемонія скоріш за все відбудеться. Її планують провести у дуже вузькому колі. Про це повідомила виданню People мама принцеси Беатріс – Сара Фергюсон.

Читайте також: Королева Єлизавета ІІ виступила зі зверненням до нації вп'яте за роки правління: відео

За словами Сари, її старша донька не засмучується, адже розуміє, що зараз увесь світ переживає важкі часи. Вона називає Беатріс найщасливішою людиною.

Вони з Едо дуже кохають один одного. Я рада їхньому майбутньому весіллю,
– каже Фергюсон.

Що відомо про весілля принцеси Беатріс?Мільярдер Едоардо Мапеллі Моцці зробив пропозицію принцесі Беатріс у вересні 2019 року. Романтична подія відбулася в Італії, звідки родом Едоардо. Проте хлопець народився в Англії, тому має подвійне громадянство. Раніше повідомлялося, що весілля останньої незаміжньої внучки Її Величності фінансуватиметься з власного бюджету наречених і буде одним із найскоромніших королівських весіль. Запланована подія на 29 травня 2020 року. Наречені відмовилися від подарунків і попросили гостей допомогти двом благодійним фондам Big Change та Cricket Brings Hope.