Офіційна заява з'явилась на Twitter-сторінці Кенсингтонського палацу.

Читайте також: Заручини Меган Маркл з принцом Гаррі: королівську пару оригінально привітали

"Весілля його королівської високості принца Гаррі Уельського та міс Меган Маркл відбудеться у Каплиці святого Георгія у Віндзорському замку в травні 2018 року. Її величність королева Єлизавета дала дозвіл на проведення весілля в Каплиці. Королівська сім'я платитиме за весілля. Додаткові деталі про весілля буде оголошено в установленому порядку", – йдеться в офіційному повідомленні.

Як відомо, Віндзорський замок є резиденцією британських монархів у місті Віндзор, графство Беркшир, Англія. Він є найбільшим із житлових замків у світі. Єлизавета II проводить в замку місяць весни (в березні-квітні) і в п'ятницю в червні для участі в традиційних церемоніях, пов'язаних з Орденом підв'язки. Так само у замку часто приймаються візити офіційних осіб.

Нагадаємо, що 27 листопада Кенсінгтонський палац офіційно оголосив про заручини принца Гаррі та Меган Маркл. Майбутнє подружжя привітав брат Гаррі – принц Вільям з Кейт Міддлтон, а також батьки Меган Маркл. Новоспечені наречені також взяли участь у першій спільній фотосесії та дали перше спільне інтерв'ю.