Про це повідомляють у Mashable.

Справа в тому, що ідея керівника ради королівського округу Віндзора у Twitter – Саймона Дадлі, про очищення вулиць від безпритульних перед королівським весіллям 19 травня сподобалась не всім. Люди без постійного місця проживання обурились таким рішенням, через що вони планують організувати акцію Windsor Homeless Project.

Читайте також: Брат Меган Маркл радить принцу Гаррі скасувати весілля: фото листа

Активісти ще не озвучили точного плану дій, але планується створення мобільної кухні для безпритульних і постановочні номери, в яких люди будуть лежати на землі, символізуючи мертві тіла Так вони посилатимуться на статистику, згідно з якою близько 78 бездомних померли минулої зими. Організатори акції також планують влаштувати ночівлю уздовж дороги, де буде проходити весільна процесія.


Весілля принца Гаррі і Меган Маркл під загрозою через безпритульних

"Гаррі і Меган – всього лише пара, що вступає в шлюб. Якби не той "твітт", нічого подібного не організовувалося. Ми не хочемо перетворювати це в щось, ніж це не є. Якби королівська сім'я мала відношення до бездомних, протестуючі прийшли б і на весілля Вільяма і Кейт", – зауважив один з організаторів Windsor Homeless Project Мерфі Джеймс.

Оскільки це буде мирна акція, представники поліції заявили, що не будуть перешкоджати діяльності заходу.

Нагадаємо, що принц Гаррі і Меган Маркл познайомилися влітку 2016 року в компанії спільних друзів. І вже 27 листопада 2017 року оголосили про заручини. Вінчання Гаррі та Меган відбудеться 19 травня в 11:00 у каплиці Святого Георгія у Віндзорському замку.