Вертеп – одна із різдвяних традицій, які є в українського народу вже протягом багатьох століть. Це атмосферне, казкове дійство, на яке з нетерпінням чекають не лише діти, а й дорослі. Зокрема, обожнює таких колядників Сергій Притула. На особистій сторінці в інстаграмі він опублікував архівне фото, де позує разом із вертепом.

Варто побачити Як українські знаменитості вітають з Різдвом: яскрава фотодобірка

Сергій Притула з вертепом

Цього року через пандемію COVID-19 і карантин довелося відмовитися від великих застіль і святкувань. Зокрема, по хатах з колядою не ходив вертеп, який є одним із головних символів Різдва Христового.

Сергій Притула вирішив поділитися з шанувальниками архівною фотографією, яку зробив ще до початку пандемії. Шоумен позував на камеру з великою кількістю колядників та щиро усміхався.

"Шкода, що через пандемію і всі ці карантинні обмеження, сьогодні вертеп не заколядує нашій родині у маминій хаті, як це, зазвичай, було в попередні роки. Тому побажаймо один одному, щоб це було останнє Різдво, яке хоч у чомусь нас обмежить! Смачної куті, веселої колядки, родинного тепла усім-усім! Христос народився!", – написав у публікації Сергій.


Сергій Притула з вертепом / Instagram / @siriy_ua