Александрія (Лексі, як називають її близькі) народилася 15 серпня 2000 року та принесла неймовірну радість своєму батьку Девіду. Ще тоді він заявляв, що не може бути нічого краще, ніж бути знову батьком для єдиної доньки Лексі.

Тепер я знову тато! Що може бути кращим за це? Лексі повністю змінила моє життя! Ми граємо, я читаю їй на ніч — це так чудово! Я насолоджуюся кожною секундою нашого спілкування… Напевно, я кажу абсолютно банальні речі, характерні для будь-якого батька — але це так!,
– зізнавався відомий музикант.

Разом з дружиною Іман та донькою вони проживали на Мангеттені і в Лондоні. Однак навіть до смерті батька Лексі, Іман старанно захищала дівчинку від уваги преси і папараці, власне тому довгий час і залишалось загадкою, як виглядає дівчина.

І лише декілька днів тому 62-річна вдова Девіда Боуї опублікувала фотографію дочки, підписавши світлину зворушливим і відвертим коментарем: "Королева мого серця, 17-річна Лексі Джонс".

Нагадаємо, помер легендарний співак та актор Девід Боуї на 69-му році життя від раку. Напередодні смерті він встиг випустити альбом Blackstar.

Читайте також: Стало відомо, між ким Девід Боуї поділив свої мільйони