Про смерть лідера гурту Linkin Park Честера Беннінгтона стало відомо 20 липня. Музикант повісився у власному будинку.

Честер Беннінгтон довгий час боровся з алкогольною та наркотичною залежністю. Раніше він розповідав, що замислювався про самогубство, тому що в дитинстві над ним познущався дорослий чоловік. Також відомо, що музикант довгий час перебував в депресії.

Читайте також: Смерть вокаліста Linkin Park: цитати та біографія Честера Беннінгтона

Талінда Беннінгтон була одружена з Честером 12 років. Відкритий лист до усіх фанатів та щире зізнання у своїх почуттях вона написала на порталі TwitLonger.

Повний текст листа Талінди Беннінгтон (переклад):

"Тиждень тому я втратила свою другу половинку, а мої діти втратили свого героя – свого тата. У нас було казкове життя, і тепер воно перетворилося на якусь жахливу шекспірівську трагедію. Як мені бути далі? Як мені зібрати мою розбити душу? Єдина відповідь, яку я знаю, – це виростити наших дітей у любові, яка лишилася в мені.

Я хочу, щоб спільнота та прихильники по всьому світу знали, що ми відчуваємо вашу любов. Ми також відчуваємо вашу втрату. Мої діти у такому ранньому віці втратили батька. І я знаю, що всі ви допоможете зберегти живою пам'ять про нього. Він був яскравою, люблячою душею з ангельським голосом. І тепер він без болю співає свої пісні у всіх наших серцях. Нехай Бог благословить нас всіх та допоможе нам звернутися один до одного тоді, коли ми переживаємо біль. Честер хотів би цього. Спочивай у мирі, моя любов. Завжди, місіс Талінда Беннінгтон".

Читайте також: Смерть Честера Беннінгтона: найвідоміші хіти гурту Linkin Park, які будуть жити вічно


Повний текст листа Талінди Беннінгтон

Честер і Талінда одружилися в 2006 році і разом виховували п'ятьох дітей: трьох народила Талінда, ще двох пара усиновила. У музиканта також залишився син від першого шлюбу.


Честер Беннінгтон разом із дружиною Таліндою (Архівне фото)

Раніше невстановлені хакери відразу після звістки про смерть лідера групи Linkin Park Честера Беннінгтона зламали твіттер його дружини і написали кілька твітів від її імені. Зокрема, в одному з твітів було "визнання" Талінди Беннінгтон, що вона зраджувала чоловікові з його другом і колегою по групі Майком Шиноди.