Раніше Василіса Старшова виступала солісткою гурту "Ленінград", коли гурт покинула Аліса Вокс. 24-річна дівчина із Санкт-Петербурга легко влилась у популярний гурт та гастроювала з ним Росією та навіть Кримом. У серпні 2016 року дівчина побувала в Криму на фестивалі "Золота балка", що пройшов у місті Балаклава, чим публічно підтримала окупацію Криму, і відтак потрапила в українську базу "Миротворець".

До теми Хто така Василіса Старшова і чому вона потрапила до бази "Миротворець"

Навіть після запрошення Дана Балана у його команду в 1 випуску "Голосу країни", її участь в проєкті залишилась під загрозою. Василіса навіть зверталась до Президента України Володимира Зеленського дозволити їй перебувати в Україні та продовжити участь у шоу "Голос країни". Вона заявляла, що у жодних пропагандистських акціях жодної держави ніколи не брала участі.

Але до 15 березня, коли відбулись другі вокальні бої 10 сезону "Голосу країни", не було відомо, чи продовжить Старшова участь у шоу. Згідно з повідомленням ведучої Катерини Осадчої, Василіса Старшова покинула проєкт і побажала їй успіхів в подальшій кар'єрі.

Тому один вокальний бій залишився без суперника, через що організатори шоу прийняли рішення, що останні три учасники в команді Дана Балана виступлять разом у тріо. Ними стали Крістіна Карабанова, Каріна Арбельяні і Тамара Балюк, які виконали Bad Romance /In the shadows. Після деяких роздумів, Дан Балан залишив для подальшої боротьби у команді Крістіну і Тамару, попрощавшись з Каріною.

"Голос країни" 10 сезон 9 випуск: дивіться онлайн – виступ Крістіни Карабанової, Каріни Арбельяні і Тамари Балюк