Відповідний знімок з’явився на сторінці Олени в Instagram. На світлині Шоптенко відпочиває в довгій сірій футболці та обнімає свою майбутню дитину.

Читайте також: Олена Шоптенко показала вагітний живіт у ніжному танці: відео

"Ааааааааа! Я як завжди все пропустила! Вчора ж був день танцю, а я все сиджу і думаю, з яким це святом мене всі вітають. Ну хоч із запізненням, але! Я правда щиро впевнена, що щастя в русі, а танець – найкращий з рухів. Танцюйте і будьте щасливі! Будь-якого дня, а не тільки в день танцю. А я поки щасливо посиджу!" – прокоментувала знімок зіркова матуся.


Майбутня матуся Олена Шоптенко

30-річна танцівниця перебуває на останніх місяцях вагітності, тому вона демонструє ще більший животик, ніж раніше. Зірка також опублікувала ще одне миловидне фото, де вона виглядає своїм животиком з-за споруди в Одесі.

Нагадаємо, що свою першу вагітність хореограф Олена Шоптенко підтвердила в лютому після безлічі чуток в ЗМІ. Батьком дитини став її чоловік, – власник першої приватної бібліотеки BOTAN Олексій Іванов. Закохані перебувають у шлюбі з 2016 року. Нещодавно Олена в одному інтерв’ю натякнула, що пара очікує народження сина.