Герцогиня Сассекська, перебуваючи на останніх місяцях вагітності, продовжує брати активну участь у світських та урочистих заходах. Не відмовляється Меган Маркл і від додаткової роботи від королеви Єлизавети ІІ. Так, 8 березня Кенсінгтонський палац проінформував громадськість, що дружина принца Гаррі стала віце-президентом Довіри Королівства.

Читайте також: Перший офіційний вихід Меган Маркл і Кейт Міддлтон: герцогині на прийомі в честь принца Чарльза

Окрім цього, вагітна Меган Маркл взяла участь в обговоренні важливих гендерних питань в організації QueensComTrust. Зокрема, герцогиня Сассекська, відома своїми поглядами щодо рівності двох статей, підняла питання перешкод, які щодня виникають у жінок у прагненні реалізувати свої мрії.


Вагітна Меган Маркл / Twitter / @KensingtonRoyal

Та не тільки важливі теми дискусії привернули увагу учасників заходу. Вагітна Меган Маркл прийшла на анонсовану зустріч у закороткій сукні з чорно-білим принтом. Вбрання оголило стрункі ноги герцогині та додало пікантності її, на перший погляд, скромному вигляду.

Свій look дружина принца Гаррі доповнила піджаком та взуттям на підборах. Лаконічні прикраси і сплетене волосся завершили ефектний вигляд Меган Маркл.


Меган Маркл в Міжнародний жіночий день / Getty Images


Герцогиня Сассекська на офіційному заході / Twitter / @KensingtonRoyal


Меган Маркл обговорила гендерну рівність / Twitter / @KensingtonRoyal

Чому 8 березня – це, передусім, про рівність: відео