Про поповнення у зірковій сім'ї знаменитості оголосили в мережі, додавши знімки зі стильної зйомки для журналу Viva. Тепер же вагітна Сніжана Бабкіна похизувалась новими знімками з вагітним животиком.

Читайте також: Співак Сергій Бабкін вчетверте стане батьком

Перед камерою зірка постала у нюдовому боді. Дружина українського артиста вмостилась на дивані у їхньому помешканні в Харкові та мило прикрила свій живіт червоним пледом. Поряд із вагітною Сніжаною виднілись їхні домашні улюбленці – коти породи сфінкс з кличками Кокос і Цея.

"Голубооке тріо без фільтрів. Ідилія", – лаконічно написала Сніжана Бабкіна.

Не менш пікантною була її зйомка для українського глянцю. Разом зі своїм коханим Сергієм Бабкіним вона постала на ніжному фото. При цьому артист позував топлес та в штанах, а от Сніжана обрала спідню білизну на зав'язках. Закохані тримали один одного в обіймах.

Ми на сьомому місяці від щастя, – романтично написав Сергій Бабкін.

Зазначимо, що український співак Сергій Бабкін до цього часу приховував інформацію про вагітність дружини. У шлюбі з акторкою Сніжаною це буде третя дитина: пара вже виховує 8-річну Веселину та 12-річного Артура. Окрім цього, артист має дитину від першого шлюбу – 13-річного Іллю.