Наприкінці вересня стало відомо, що принцеса Євгенія з чоловіком Джеком Бруксбенком невдовзі стануть батьками. Після новин про вагітність представниця британської королівської родини з'являлась на публіці всього раз – на заході від благодійної організації The Anti-Slavery Collective. Однак онуку королеви Єлизавети ІІ вдалось зафіксувати папараці. Як інформує видання People, в об'єктив фотографів вона потрапила під час робочого виходу в Лондоні.

Читайте також Принцеса Євгенія вперше з'явилась на публіці після новини про вагітність: фото

Принцесу Євгенію сфотографували поблизу картинної галереї Hauser & Wirth, в якій впродовж п'яти років працює на посаді арт-директорки. Це пов'язано з тим, що вона не виконує обов'язки старшого члена королівської сім'ї.

Для робочого дня вона обрала вовняне блакитне пальто від бюджетного бренду Zara, яке не стала застібати. Його онука Її Величності поєднала з темною сукнею вільного крою з принтом, чорними колготами і зручним взуттям без підборів. Обличчя, відповідно до карантинних обмежень, вона приховала за кумедною захисною маскою, а в руках тримала велику сумку.

Сукня, яку одягла принцеса Євгенія, ефектно підкреслювала її великий округлий живіт. Цей вихід майбутньої матусі лише довів, що на правнука королеві Єлизаветі ІІ слід чекати зовсім скоро.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року принцеса Євгенія зіграла гучне королівське весілля з Джеком Бруксбанком, з яким зустрічалась понад сім років. Первісток пари стане 11-им у черзі на престол. Але, скоріш за все, у нього не буде королівського титулу.