Після народження первістка принца Гаррі та Меган Маркл Її Величність перебуває у Віндзорі. Там королева Єлизавета ІІ оселилась у сусідньому маєтку від герцогів Сассекських та запланувала кілька офіційних заходів. Зокрема, монарх відзначила 200-річчя від дня народження королеви Вікторії, а 12 травня стала глядачем улюблених кінних перегонів.

Читайте також: Багатші за Єлизавету ІІ: музиканти Queen приголомшили своїми статками

Під час спортивної події Її Величність взяла участь у нагородженні знаменитого спортсмена Бойда Екселя. Саме ця подія дещо зміни вбрання королеви: вона змушена була змінити буденні пальта, що не привертають значну увагу громадськості, та хустини на більш вишуканий образ.

Відтак перед камерами Єлизавета ІІ постала в ефектному пальті насиченого бірюзового кольору та капелюшку, підібраному під тон одягу. Витончені прикраси з королівської колекції, чорні рукавиці та взуття доповнили look Її Величності. Окрім цього, на спортивну подію монарх прийшла у сонцезахисних окулярах, що приголомшило прихильників, адже королева вкрай рідко обирає цей аксесуар модниць.


Єлизавета ІІ у Віндзорі / Getty Images


Британська королева Єлизавета ІІ / Getty Images