Про це після відвідин арени на свої сторінці у Facebook повідомив міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

"Сьогодні відвідав НСК "Олімпійський". Гендиректор арени Валентин Груздєв доповів, що стадіон має увесь необхідний технічний потенціал, щоб провести саме тут фінальну частину Євробачення – 2017. Також, враховуючи жорсткі вимоги УЄФА, система безпеки під час проведення заходів міжнародного масштабу є відпрацьованою", — написав він.

За словами Жданова, керівництво стадіону вже зв’язувалось із німецькими проектантами даху "Олімпійського". Вони підтвердили, що це технічно можливо, однак поки не можуть назвати точну вартість і терміни, які потрібні для встановлення накриття.

Крім того, з керівництвом НСК "Олімпійський" було обговорено питання кількості глядачів, яке орієнтовно здатний прийняти комплекс в разі проведення Євробачення-2017.

"За попередніми підрахунками служб стадіону — це від 40 тисяч глядачів. Іншими словами, якщо пісенний конкурс пройде в "Олімпійському", то українське Євробачення стане рекордним за кількістю глядачів", — підкреслив міністр.

У той же час Ігор Жданов зазначив, організацією проведення Євробачення-2017 повинні займатися і інші відомства, а для цього необхідно створювати Координаційний комітет.

Нагадаємо, раніше Мінкульт назвав "ідеальні" місце та ведучого Євробачення-2017.