Це чи не перша поява британського виконавця у Європі за останні роки.

“Останній раз він був в Європі в 1998 році – європейський тур був останній. Тобто пройшло вже 13 років з того часу. В Україні дуже люблять "Beatles" – це я вам можу з впевненістю сказати”, - каже представник Київської ради міжнародного клубу "Beatles" Петро Жбанков.

Втім не такою об'ємною виявилася любов українців до Бітлів, адже у Палаці Україна на британського виконавця чекала напівпорожня зала. Чому? Незрозуміло, адже квитки коштували від 350 гривень, та й прихильників ліверпульської четвірки в Україні чимало. Альберт взагалі приїхав до Києва з Донецька. Ще й привіз Старру подарунок.

“Для Ринго Старра приготував маленький подарунок. Не знаю чи прийме його, обкладинка чудового альбому “Beatles” “Abbey Road”, - каже Альберт.

Здалеку приїхав до української столиці Олександр. Каже, привіз сина з Тюмені аби той і на Київ, і на Старра подивився.

“Він ще в кіно знімався, в нього чудова сольна творчість. Він сам по собі людина дуже чудова, душевна, це душа бітлів, як про нього говорили в свій час. Тобто Ленон – це розум, Маккартні – це така організуюча мелодійна романтика. Ну от казали ж , що "Beatles" – це чотириголовий орфей”, - каже Олександр.

Рінго Старр і його гурт виконали композиції з нового альбому "Way not?" - "Чому б і ні?" , і звісно, не обійшлося без хітів "Beatles", які залюбки виконували й прихильники гурту.

Концертом в Україні Рінго Cтарр розпочав європейське турне, що відбудеться у 28 містах і триватиме до 17 липня. Після Києва Старр вирушить до Москви та Санкт-Петербурга.