В переможній двадцятці опинилися відомі українцям Гайтана, Ольга Полякова, Олексій Матіас та Віталій Галай, учасниця проекту "Голос країни" Шаніс, переможниця шоу "Народна зірка" Уляна Рудакова. Імена інших претендентів українським меломанам не всім відомі, наприклад, групи "Легкий флірт", Treeorange чи співачка Альона Волошина.

"Я очікував, що в півфіналі буде більше сильних учасників. Шкода, що не подали заявки "Квест Пістолз" і Володимир Ткаченко, вони непогано виглядали б. Але деякі нові імена теж порадували, хоча явних лідерів поки немає. Цікаве шоу представила Ольга Полякова — такий яскравий жартівливий номер.

А ще сподобалася пісня Гайтани, повністю в форматі "Євробачення", правда, номер вона пообіцяла ще доопрацювати. А взагалі добре співали багато, але тепер головне — підготувати номер, який запам'ятається. Адже ми після четвертого місця Міки Ньютон минулого року тепер хочемо потрапити до трійки лідерів", — зізнався музичний продюсер НТКУ Влад Багінський, пише видання "Сегодня".

Нагадаємо, національний відбір стартував у листопаді. "Євробачення-2012" відбудеться в травні в Баку. Заявки на участь у конкурсі вже подали 43 країни. Варто зазначити, що цьогоріч за повідомленням заступника гендиректора "Першого національного" Валіда Арфуша, заявок на конкурс надійшло чи не в шість разів менше.