Як і годиться - виконавець з Балкан розпочав концерт з майже годинним запізненням.

Аби глядачі у залі не сумували до них "на розігрів" запросили виступити азербайджанський дует Нігяри Джамал і Ельдара Гасімова - учасників майбутнього Євробачення 2011.

Горан Брегович для своїх прихильників - уособлення балканської культури . Відтак, на сходах концертної зали аншлаг і ажіотаж. Втім, пошановувачі співака переконують - готові на будь-що аби отримати заряд енергетики легендарного виконавця.

“Чесно кажучи, так, було досить важко дістати квитки, тому що ми замовляли через Інтернет, безпосередньо, мабуть що місяці за два до концерту. Відносно, я думаю, що вартість варта кожної копійки, яку я за неї заплатила”, - каже шанувальниця співака Анна.

“Ми їхали сюди – слухали його музику. Насправді, коли були в Чорногорії і Хорватії, також купили його диск. Я недавно відкрила його для себе, але дуже подобається, дуже імпонує, тому готові сьогодні налаштувати себе на позитив, на позитивні емоції, на танці, пісні. Я думаю, коли вийду на сцену то подарую букет, а сама заряджуся позитивною енергетикою”, - каже шанувальниця співака Тетяна.

Найбільшої популярності Горан Брегович здобув, коли писав, здебільшого, саундтреки до фільмів свого співвітчизника і колишнього друга - Еміра Кустуріци.

“Найулюбленіша, найпопулярніша - це “Дерлезі”, “Калашніков”, “Італьяно”, ну і таке інше. Все найкраще він написав і виконав десь на початку 90-х - з тих пір він як раз і став таким популярним, став таким знаменитим із-за цього всі його люблять. Ну, це моя молодість!”, – каже шанувальник співака Ігор.

Втім, не всі прихильники балканського співака змогли підспівувати улюбленому виконавцю. Зокрема, й деякі політики, які теж завітали на "вечір творчості Балкан".

“Він мені подобається як музикант, але я познайомився із ним, напевно, як і більшість, мені так здається, через музику до фільмів Кустуріци, а потім я ще слухав чи мені дарували декілька дисків, це цікаво. В мене є найулюбленіша пісня, але я не знаю як вона називається. Я сподіваюся сьогодні її почути”, - каже народний депутат України В'ячеслав Кириленко.

Це вже другий візит балканської зірки до України за останні півроку. Вочевидь, йому тут неабияк сподобалося. Тим більше, й квитки на концерт Горана Бреговича "розлітаються" за лічені дні.