Минулого тижня під керівництвом віце-губернатора Василя Кічеджі зібралися місцеві культурологи, історики та краєзнавці і звернулися до цього питання. Проте, варіант з перейменуванням вулиці Блохіна, запропонований фанатами співака, був відкинутий одразу: топоніміст вважають, що їй можна повернути тільки чудове історичне - "Церковна".

А от ідею дати ім'я знаменитого рокера невеликому проїзду біля котельні "Камчатка" між вулицями Блохіна і Звіринською теж не прийняли, тільки на той раз "з поваги", мовляв, "цей провулочок - швидше, прохід між гаражами, тож називати його в чиюсь честь просто непристойно".

Зрештою, прихильникам Цоя "подарували" скверик біля дитячого садочка на розі Любанського провулку і Звіринської вулиці. Там хочуть встановити і пам'ятник Цою.

Та все ж, фанати музиканта вже висловили своє невдоволення рішенням комісії. Вони вже написали лист до комісії, в якому просять переглянути це рішення.

"Ми добивалися того, щоб петербуржці могли сказати:" Я живу на вулиці Цоя "або:" У нас в місті є вулиця Цоя", - кажуть активісти.

До слова, Голова Київської міської держадміністрації Олександр Попов має намір провести в столиці творчий конкурс проектів пам'ятника співакові Віктору Цою. Він впевнений, що пісні "Группа крови", "Легенда", "Перемен", "Кукушка" не втрачають своєї актуальності.